Кабель зарядки і підключення до ПК Baseus Cafule Cable для Apple Lightning чорний
- Немає в наявності



- +380 (66) 396-67-47Менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (73) 300-08-33Менеджер+380 (66) 396-67-47МенеджерРоман29000, вул. Соборна 12, Хмельницький, Україна
З кабелем Baseus Cafule Cable USB - Lightning ви зможете заряджати пристрій з роз'ємом Lightning від будь-яких гаджетів з роз'ємом USB, а також синхронізувати мобільний пристрій із ноутбуком або стаціонарним персональним комп'ютером.
Високоякісні алюмінієві конектори та нейлонова обплетення роблять кабель міцним та привабливим зовні. Кабель захищений від сплутування, що безпосередньо впливає на довговічність його використання. Baseus Cafule Cable USB - LightningРознімання кабелю USB 2.0 - Lightning. 100-відсоткова сумісність із продукцією Apple. Комфортна довжина 1 м. Сила струму 2,4 А для швидкого заряджання пристроїв. MFI сертифікація.
Міцна нейлонова обплетення. Алюмінієві конектори. Сумісність: iOS-пристрої. Baseus Cafule Cable USB-Lightning - практичний аксесуар для використання вдома, в офісі.
Якщо ви шукаєте надійний кабель, буде швидко і дбайливо заряджати ваш смартфон навіть в умовах стрибків напруги, зупиніть свій вибір на USB-Lightning Baseus Cafule Cable, і ви гарантовано залишитеся задоволені покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Тип кабеля | USB - Lightning |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Виробник | Baseus |
| Колір | Чорний |
| Вихідний потужність | 12 Вт |
| Швидка зарядка | True |
| Міцність | 12 Вт |
| Призначення | Універсальний |
| Перегляд | Зарядний пристрій |
| Тип роз' єма | Apple Lightning |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Довжина: | 100 мм |

