Кабель зарядки і підключення до ПК Baseus Superior Series Lightning 2.4A 1m червоний CATLYS-A
- Немає в наявності






+380 (73) 300-08-33
Менеджер
- +380 (66) 396-67-47Менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (73) 300-08-33Менеджер+380 (66) 396-67-47МенеджерРоман29000, вул. Соборна 12, Хмельницький, Україна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель для Айфона Baseus Superior Series Lightning 2.4A 1m червоний CATLYS-A - Кабель виготовлений з еластичного термопластику, який стійкий до розтягування, а отже, не порветься в місцях з'єднання. Вбудований інтелектуальний чип контролює подавання струму та захищає ваш смартфон або планшет від перегрівання або ушкодження батареї.
Основні характеристики
- підтримує швидке заряджання;
- максимальна потужність: 12 Вт;
- швидкість передавання даних: 480 Мбіт/с;
- виготовлений із пластику й термопластику;
- довжина 1м
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Тип кабеля | USB - Lightning |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Виробник | Baseus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Кабель |
| Вихідний потужність | 12 Вт |
| Швидка зарядка | True |
| Міцність | 12 Вт |
| Призначення | Універсальний |
| Перегляд | Зарядний пристрій |
| Тип роз' єма | Apple Lightning |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Довжина: | 100 мм |

