Зарядна станція Anker SOLIX C1000X 1056Вт, 1800В, атальтернатива Ecoflow Delta 2
- Немає в наявності






+380 (73) 300-08-33
Менеджер
- +380 (66) 396-67-47Менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (73) 300-08-33Менеджер+380 (66) 396-67-47МенеджерРоман29000, вул. Соборна 12, Хмельницький, Україна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядна станція Anker SOLIX C1000X 1056Вт, 1800Вт – це потужний та надійний пристрій, призначений для використання як на природі, так і як резервне джерело живлення для дому. Вона оснащена довговічними LiFePo4 акумуляторами ємністю 1056Вт·год, які можна збільшити до 2112Вт·год.
Основні характеристики станції:
- Вихідна потужність 1800Вт із чистою синусоїдою, що дозволяє підключати чутливі прилади, що потребують стабільної напруги.
- Підтримка функції SurgePad, що збільшує потужність до 2400Вт.
- 3000 циклів заряджання/розряджання.
- Швидка зарядка мережі HyperFlash: від 0 до 100% за 58 хвилин.
- Підтримка роботи із сонячною батареєю потужністю 600Вт.
- Управління через програму, що відрізняє цю модель від попередньої моделі 757.
- Гарантований термін служби – 10 років під час щоденного використання.
Вага станції становить 12,9 кг, а її розміри (д×ш×в) – 37,6×20,5×26,7 см. Anker SOLIX C1000X може також працювати в режимі UPS з перемиканням за 20 мілісекунд, забезпечуючи безперервне живлення у разі перебоїв у мережі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | США |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 88000 мА/год |
| Роз'єми | Type-C, USB Type-A, USB, USBx2, Розетка AC 220В, DC |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 9 |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 265 мм |
| Вага | 13 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидке заряджання, LED лампа |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роутера | Повербанки та зарядні станції |

